Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

  04

  Eyl 2014

  Bamteli
  Bloksan
  Tuğla
  Müzesinde.

  Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

  Türkiye’de yol hikayelerinin anlatıldığı Bamteli programının sunucusu Tayfun Talipoğlu ; Turgutlu’nun tanıtım filmini çekmek üzere ilçemizdeydi.

  Sn. Tayfun TALİPOĞLU ve ekibi yapılacak olan tanıtım filmi için Turgutlu’nun simgesi haline gelmiş tuğlanın üretim aşamalarından kullanım alanlarına kadar olan süreç ile ilgili incelemelerde bulundu.

  Türkiye’nin ilk Tuğla Müze’si olma özelliğine sahip teşhir ve uygulama merkezimiz Sn. tayfun TALİPOĞLU ve ekibine gezdirilerek tuğladan neler yapılabildiği ve bu ürünlerin kullanım alanları hakkında çeşitli bilgiler verildi.

  Turgutlu’nun ve tuğlanın tanıtımına yapılacağı katkılardan dolayı Sn. Tayfun TALİPOĞLU’na şimdiden teşekkür ederiz.

  TAYFUN TALİPOĞLU

  Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

  Bu gönderiyi çok beğendim :)

  Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

  DİĞER HABERLERİMİZ
  Yorum yapılmamış

  Yorumunuz için başlık giriniz

  *