Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

20

Eki 2016

BOSNA HERSEK’İN FOÇA KENTİNDEKİ BULUNAN ALACAMİ YENİDEN İHYA EDİLECEK

Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

Bosna savaşı sırasında yıkılan ve Vakıflar Genel Müdürlüğünün kontrolünde KARA DRVO firması tarafından restore edilecek olan tarihi camii yeniden eski ihtişamına kavuşturulması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Restorasyon çalışmalarında firmamızın bir çok ürünleri kullanılacak olup, ilgili ürünlerin yüklemeleri dün itibari ile tamamlanmıştır.

Firmamızı ve ürünlerimizi tercih eden KARA DRVO – SAMA İNŞAAT firması adına Sn. Mahmut SABUNCUOĞLU ve ekibine teşekkür ederiz.

kara-drvo-6

 

Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

Bu gönderiyi çok beğendim :)

Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

DİĞER HABERLERİMİZ
Yorum yapılmamış

Yorumunuz için başlık giriniz

*