Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

23

Eki 2017

SUDAN – ALİ DİNAR KÖŞKÜ RESTORASYONUNDA FİRMAMIZ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİLDİ.

Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

Sudan’ın batısındaki Kuzey Darfur eyaletine bağlı El-Faşir’de bulunan Sultan Ali Dinar’ın müze olarak kullanılan kasrı, bakımsızlık nedeniyle restorasyona alındı.

ali dinar-sudan (10)

Restorasyon çalışmalarında firmamızın bir çok ürünü tercih edilmiştir. Firmamızı ve ürünlerimizi tercih edenÇAĞDAŞ ELEK.İNŞ.DEK.REST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. yetkililerine teşekkür ederiz.

ali dinar-sudan (2)

 

ali dinar-sudan (1)

 

ali dinar-sudan (3)

ali dinar-sudan (4)

 

ali dinar-sudan (5)

ali dinar-sudan (12)

ali dinar-sudan (11)

ali dinar-sudan (9)

ali dinar-sudan (8)

ali dinar-sudan (7)

ali dinar-sudan (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

Bu gönderiyi çok beğendim :)

Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

DİĞER HABERLERİMİZ
Yorum yapılmamış

Yorumunuz için başlık giriniz

*