Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

  12

  Haz 2014

  Cumhuriyet
  Tarihinin İlk Köy
  İlköğretim Okulu
  Restore Edildi.

  Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

  BALIKESİR Balya’nın Akbaş Köyü kadın muhtarı Gülay DAYICAN, 1991’de öğrenci azlığından kapanan okul binasını restore ettirip köy konağına dönüştürüyor.

  Yıllarca ABD’de çalıştıktan sonra doğum yeri Akbaş’a yerleşen ve 2004’te seçilen ve herkesin ‘’Amerikalı Muhtar’’ dediği Gülay DAYICAN, 62 yıl hizmet veren eski okul binasını  ‘’Çok amaçlı köy konağı’’ yapmak için kolları sıvadı. Şu sıralar Çatı Kaplama uygulaması yapılmakta olup, firmamızın Oluklu Kiremitleri kullanılmaktadır. Firmamızı ve ürünlerimizi tercih eden Sn. Dr. Gülay DAYICAN’a teşekkür ederiz.

  AKBAŞ-KÖYÜ-İLKÖĞRETİM-OKULU-131

  Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

  Bu gönderiyi çok beğendim :)

  Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

  DİĞER HABERLERİMİZ