Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

02

Şub 2016

FABRİKA
BİNALARINDA
YALITIMLI STYROPOR’LU
TERMO TUĞLA

Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

İZMİR-Tire’de yapımına devam edilen GÜRSÜT BES. GID. İNŞ. NAK. TURZ. SAN. TİC. A.Ş. firmasına ait olan fabrika binasının dış duvarlarında firmamızın yalıtımlı tuğlası olan Styropor’lu Termo Tuğla kullanılmıştır. Bu sayede gerek duyulan yalıtım uygulaması; tuğla ile beraber uygulanan Styropor sayesinde bir aşamada çözümlenmiştir.

Firmamızı ve ürünlerimiz tercih eden GÜRSÜT BES. GID. İNŞ. NAK. TURZ. SAN. TİC. A.Ş. ve  yüklenici firma MŞB İNŞAAT TURİZM SAN. ve TİC. A.Ş. yetkililerine teşekkür ederiz.

MŞB - TİRE OZSUT FAB -- (3)

http://www.gursut.com.tr/default1.asp  –  http://www.msbinsaat.com/

 

Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

Bu gönderiyi çok beğendim :)

Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

DİĞER HABERLERİMİZ