Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

29

Nis 2016

KİPER YAPI’NIN
PRESTİJLİ PROJESİNDE
BLOKSAN ÜRÜNLERİ
UYGULANIYOR

Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

MANİSA’nın Turgutlu ilçesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren KİPER YAPI  tamamlamak üzere olduğu projede firmamızın bir çok ürününü kullanmaktadır.Projenin dış duvarlarında Styroporlu Termo Tuğla, iç duvarlarda Blok Tuğla, zemin döşemede Yerden Isıtma Levhaları ve Çatı Kaplamasında Marsilya Kiremitler uygulanmıştır.

Temelden çatıya her yapıya sloganımızı en iyi uygulayan müşterilerimizden olan KİPER YAPI adına Nedim YÜNLÜ Bey’e firmamızı ve ürünlerimizi tercih ettikleri için sonsuz teşekkürler ederiz.

KİPER-YAPI-44.jpg


EPS YERDEN ISITMA LEVHASI UYGULAMASI – 2 paylaşan: bloksan

EPS YERDEN ISITMA LEVHASI UYGULAMASI – 3 paylaşan: bloksan


EPS YERDEN ISITMA LEVHASI UYGULAMASI – 4 paylaşan: bloksan


EPS YERDEN ISITMA LEVHASI UYGULAMASI – 5 paylaşan: bloksan


EPS YERDEN ISITMA LEVHASI UYGULAMASI – 6 paylaşan: bloksan

 

Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

Bu gönderiyi çok beğendim :)

Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

DİĞER HABERLERİMİZ
Yorum yapılmamış

Yorumunuz için başlık giriniz

*