Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

  12

  Haz 2014

  Laleli Hasan
  Paşa Hanı
  ürünlerimiz ile
  restore edildi.

  Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

  Beyazıt-Laleli arasındaki Ordu Caddesi üzerinde olan bu yapı 1745 de Sadrazam Seyyid Hasan Paşa (ölm. 1748) tarafından bu bölgede yaptırılmış olduğu hayır eserlerinin arasında inşa ettirmiştir. Mimarı Mustafa Çelebi’dir.

  Tarihi yapı yıllara meydan okurcasına halen ayakta kalmayı başaran Osmanlı Kültür mirasıdır. Bugün aslına uygun olarak restore edilmektedir. Restorasyonu yapılan eserde firmamızın mamulleri kullanılmaktadır. Firmamızı ve mamullerimizi tercih eden YARDIMCI METAL YAPI MLZ.İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adına Ahmet YARDIMCI Bey’e teşekkür ederiz.

  Digital Camera

  Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

  Bu gönderiyi çok beğendim :)

  Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

  DİĞER HABERLERİMİZ