Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

06

Haz 2016

SUSURLUKTA YENİ YAPILACAK OLAN TEPEBAĞLAR CAMİİSİNİN TUĞLALARI BLOKSAN’DAN.

Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

SUSURLUKTA YENİ YAPILACAK OLAN TEPEBAĞLAR CAMİİSİNİN TUĞLA VE KUBBE ÇÖZÜMLERİ BLOKSAN’DAN.

BALIKESİR ilinin Susurluk ilçesinde yeni yapılacak TEPEBAĞLAR CAMİİ için firmamızı ziyaret eden dernek yönetimi ile proje hakkında çeşitli görüşmeler yapıldı. Yapılacak olan yeni caminin dış duvarları ve kubbelerinde uygulanacak ürünler tespit edilmiştir.

Firmamızı ve ürünlerimizi tercih eden TEPEBAĞLAR Camii ve Kuran Kursları Yap. Yaş. Derneği Başkanı Sn. Muzaffer KUŞ Bey’e ve proje koordinatörü Sn. Muhsin ÇAKIROĞLU Bey’e teşekkür ederiz.

TEPEBAGLAR-4.JPG

 

Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

Bu gönderiyi çok beğendim :)

Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

DİĞER HABERLERİMİZ
Yorum yapılmamış

Yorumunuz için başlık giriniz

*