Güncel Haberler

Styrosan; Gıda ambalajı ve ısı yalıtım malzemesi üreten tüm yönetici ve çalışanların katılımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, ürün ve hizmetleri hızlı ve hatasız olarak uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmayı hedefleyen bir firmadır. Bu ilkerler doğrultusunda firmamız EPS ürünleri ile Gıda, Tarım, Yapı Sektörüne ve Reel Sanayiye hizmet vermektedir. Büyük bir titizlikle CNC makinelerinde yapılan üretimimizde kullandığımız hammadde EPS Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpüktür. Bu malzeme termo plastik yapıda, kapalı gözenekli, beyaz ve gri renkli ısı yalıtım malzemeleridir., Kapalı gözenekli hücreler içerisinde durgu hava hapsolduğu için malzemenin %98’i hareketsiz kuru havadır. Kuru hava ise bilinen en ekonomik çevre dostu ve mükemmel ısı yalıtım malzemesidir. Kısa ve uzun süreli yüklemelere karşı mekanik dayanıklılık gösterir. Kapalı gözenekli malzemenin su emme oranı çok düşük olduğundan EPS aynı zamanda yüksek oranda su yalıtım görevini de yapmaktadır. Malzeme sıcaklığa karşı mükemmel dayanım gösterir ve uzun ömürlüdür. EPS mikroorganizmalar için besin maddesi değildir. Küflenmez, çürümez, korkmaz ve sağlığa zararlı değildir. Bu nedenle gıda ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Isı yalıtımında E sınıf alev yürütmez ve zor alevlenen EPS kullanılmaktadır.

26

Oca 2016

TARİHİ TİRE
BEDESTENİ
(KAPAN HANI)
RESTORE EDİLİYOR.

Posted by / in Güncel Haberler / Yorum yapılmamış

15. yüzyılda TİRE ekonomisinin önemli merkezlerinden olan Bedesten (Kapan Hanı), Tire Belediyesi’nin başlatmış olduğu ve yüklenici firma DOĞUŞ 2000 İNŞ.MAK.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. tarafından yapılmaktadır. Tarihi Bedesten’in restorasyon çalışmaları başlatılarak tekrar faaliyete geçirilecektir.

DOGUS-2000-TİRE.jpg

15. yüzyıldan günümüze ulaşmış ancak bakımsızlıktan harabe haline gelen Bedesten ’in restorasyon projesi hayata geçiyor.

Geçmişte kıymetli kumaşlar ve mücevherlerin satıldığı borsa vazifesi de gören Tire ekonomisinin kalbi olan bedesten restorasyon projesi tamamlandığında Tire’ye özgü el sanatlarının teşhir ve satışının yapılacağı bir pazara dönüşecek.

Tarihi Bedesten ’in restorasyon çalışmalarında firmamızın bir çok özel ürünü kullanılmıştır. Firmamızı ve ürünlerimizi tercih eden DOĞUŞ 2000 İNŞ.MAK.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. yetkililerine teşekkür ederiz.

 

 

Lütfen paylaşım yapmak istediğiniz sosyal ağı seçiniz

Bu gönderiyi çok beğendim :)

Sizlerinde incelemesi için paylaşıyorum

DİĞER HABERLERİMİZ